![İlerici Liseliler Bursa sokaklarını talepleriyle donattı 1 bursa liseli sticker 2](https://ilericigenclik.org/wp-content/uploads/2019/09/bursa_liseli_sticker_2.jpg)
Bursalı İlerici Gençler yeni eğitim öğretim yılına çalışmalarını hızlandırarak giriyor. İlerici Liseliler Nilüfer ilçesinde gerçekleştirdikleri sticker çalışmasıyla liseli gençliğe seslendi.
![İlerici Liseliler Bursa sokaklarını talepleriyle donattı 2 bursa liseli sticker 1](https://ilericigenclik.org/wp-content/uploads/2019/09/bursa_liseli_sticker_1.jpg)
İlerici Liseliler 8 Eylül Pazar günü Yüzüncü Yıl Mahallesi okullar bölgesinde liselilerin sorunlarını duyurmak için sticker çalışması yaptı.
![İlerici Liseliler Bursa sokaklarını talepleriyle donattı 3 bursa liseli sticker](https://ilericigenclik.org/wp-content/uploads/2019/09/bursa_liseli_sticker.jpg)
Okulların açılmasına bir gün kala Nilüfer ilçesi Yüzüncü Yıl Mahallesi’nde yaptıkları sticker çalışmasıyla liseli gençlerin yalnız olmadığını gösterdi. Liseli gençliğin sesi olma hedefiyle yola çıkan İlerici Liseliler 2019-2020 eğitim-öğretim döneminde de hem liseli gençliğin sorunlarına, taleplerine ses olmaya hem de dayanışmayı arttırmaya devam edecek.